E-learning KRESZ-tanfolyam on-line

Az E-learning során
a felkészülés önállóan, on-line, egy felkészítő program segítségével történik. Az E-learning tanfolyam tandíjának befizetése után kapsz hozzáférést a tananyaghoz, majd ha az on-line tanfolyamot elvégezted, bejelentünk KRESZ-vizsgára. A tananyag on-line 180 napig érhető el.

Aktuális árainkról itt találsz tájékoztatást

A KRESZ-vizsgára bocsátás feltételei:
  • E-learning tanfolyam sikeres elvégzése
  • Egyes kategóriáknál előírt életkor betöltése
  • Kitöltött jelentkezési lap
  • Orvosi alkalmassági igazolás, ha még nincs jogosítványod
  • Ha már van, akkor jogosítvány
Fontos,
amennyiben a tanfolyam kezdetétől számított 12 hónapon belül nem teszed le sikeresen az elméleti vizsgáidat, akkor csak a teljes elméleti tanfolyam megismétlését követően jelenthetünk ismét elméleti vizsgára. Ennek költsége téged terhel. Az elméleti tanfolyam elvégzésétől számított 9 hónapon belül kell először vizsgára jelentkezned. A gyakorlati vezetést csak a sikeres KRESZ-tanfolyam után lehet elkezdeni. A sikeres KRESZ-vizsga időpontjától számítva 2 éved van a gyakorlati vizsgát letenni. Ellenkező esetben elölről kell kezdeni mind az elméleti, mind a gyakorlati tanfolyamot.
mozaik autósiskola
1034 Budapest, Zápor utca 13/A.
Sinka Attila és Tóth Fruzsina
hello@mozaikautosiskola.hu

E-learning KRESZ-tanfolyam on-line

Az E-learning során,

Aktuális árainkról itt találsz tájékoztatást

A KRESZ-vizsgára bocsátás feltételei:
  • E-learning tanfolyam sikeres elvégzése
  • Egyes kategóriáknál előírt életkor betöltése
  • Kitöltött jelentkezési lap
  • Orvosi alkalmassági igazolás, ha még nincs jogosítványod
  • Ha már van, akkor jogosítvány
Fontos,
amennyiben a tanfolyam kezdetétől számított 12 hónapon belül nem teszed le sikeresen az elméleti vizsgáidat, akkor csak a teljes elméleti tanfolyam megismétlését követően jelenthetünk ismét elméleti vizsgára. Ennek költsége téged terhel. Az elméleti tanfolyam elvégzésétől számított 9 hónapon belül kell először vizsgára jelentkezned. A gyakorlati vezetést csak a sikeres KRESZ-tanfolyam után lehet elkezdeni. A sikeres KRESZ-vizsga időpontjától számítva 2 éved van a gyakorlati vizsgát letenni. Ellenkező esetben előlről kell kezdeni mind az elméleti, mind a gyakorlati tanfolyamot.